з 11:00 до 21:45 без вихідних
Ваше замовлення
 • Ваш кошик порожній :(

Правила використання промокодів

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Ці правила використання Промокодів встановлюють умови та порядок отримання, використання та скасування промокодів на сайті https://bagatolososia.kiev.ua/ (надалі – Сайт).

Визначення

Акція - комплексна система маркетингових заходів, що регулює взаємовідносини між Продавцем та Учасниками Акції, в рамках яких Учасники акції мають можливість здійснити обмін промокодів та отримувати спеціальну ціну при купівлі товарів на Сайті.

Промокод – це унікальний літерно-цифровий код в електронній формі, який може бути використаний учасником Акції для отримання спеціальної ціни при купівлі товарів на Сайті.

Товар – це асортимент продукції, розміщений на Сайті, на який поширюється дія Промокоду.

Учасник Акції – це фізична особа, покупець товару на Сайті, яка одержала Промокод одним із способів, визначених цими Правилами.

Строк дії Промокоду – це строк, протягом якого Учасник Акції має право придбати Товари на Сайті за спеціальною ціною за допомогою Промокоду.

Продавець – ФОП чи ТОВ – суб'єкт господарювання, що реалізує товари або пропонує їх до реалізації на Сайті.

Сайт – сайт Продавця https://bagatolososia.kiev.ua/ 

Правила використання Промокодів:

 • Промокод є дійсним для використання на Сайті https://bagatolososia.kiev.ua/
 • Промокод може надаватися Учасникам Акції шляхом надсилання електронних повідомлень, а також під час проведення акцій та програм лояльності до клієнтів.
 • Під використанням Промокоду слід розуміти придбання Товару за спеціальною ціною на цей Товар на Сайті .
 • Промокод можливо використати тільки на ті Товари, на які поширюється дія Промокоду при оформленні замовлення на Сайті – шляхом введення Промокоду в графі «У вас є промокод?».
 • Промокод є одноразовим.
 • Промокод може бути використаний тільки протягом терміну дії Акції, про що зазначене в умовах надання промокоду. По закінченню зазначеного терміну Промокод стає недійсним.
 • Кілька Промокодів між собою не додаються, тобто розмір встановленої спеціальної ціни не залежить від кількості використовуваних Промокодів. В одному замовленні може бути використаний лише один Промокод.
 • Промокоди заборонено продавати, передавати або оприлюднювати у публічному доступі, у тому числі в мережі Інтернет.
 • Продавець має право в односторонньому порядку вносити зміни у ці Правила використання Промокодів, шляхом опублікування нової редакції Правил у розділі «Правила використання Промокодів» на Сайті Продавця.
 • Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку у будь-який час та з будь-яких підстав скасувати будь-який Промокод. Такими підставами серед іншого є випадки, коли Продавець має всі підстави вважати, що під час розповсюдження чи отримання Промокодів мали місце помилка або шахрайство, що Промокоди використовуються незаконно із порушенням прав та законних інтересів Продавця чи третіх осіб, а також коли Продавцеві відомо, що такі Промокоди втратили свою чинність та є недійсними.
 • У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, які не врегульовані цими Правилами, остаточне рішення приймається Продавцем.
 • Продавець не несе відповідальності у разі настання обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, відключення електроенергії або відсутності доступу до Інтернет, збоїв в роботі обладнання, блокади, суттєвих змін у законодавстві, інших непідконтрольних з боку Продавця обставин.
 • Приймаючи участь в Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними.