з 11:00 до 21:45 без вихідних
Ваше замовлення
  • Ваш кошик порожній :(

Часті запитання (FAQ)

ГОЛОВНІ ПИТАННЯ, ЩО ВАС МОЖУТЬ ТУРБУВАТИ!

Так, ми працюємо. Але, можливо, доставка буде трішки довшою та деякі страви з меню будуть недоступні для замовлення. Зазвичай це теплі страви, які ми не можемо приготувати без світла.
Ви отримали моє замовлення, воно прийняте? 
Так, ми отримали ваше замовлення. Ми надсилаємо смс-підтвердження замовлення або телефонуємо вам у випадку, якщо необхідні уточнення протягом 2 хв з моменту оформлення замовлення. Але іноді лінії бувають перенавантаженні і смс може доходити до 5 хв.
Де і як ми зберігаємо продукти під час відсутності світла?
Якщо на кухні пропадає світло, зразу в холодильники з продуктами кладемо промислові хладогени з морозилок. Це дозволяє підтримувати необхідну температуру і не порушувати стандарти зберігання. Тому будьте спокійні, ми готуємо тільки з якісних продуктів.
Чи доставлять мені замовлення на високий поверх?
Так, доставимо. Але через аварійні відключення кур'єри часто застрягають в ліфті. Тому кур'єр би дуже зрадів, якщо зустрів Вас на 1-му поверсі. Якщо кур'єра довго немає – зателефонуйте нам чи в аварійну, щоб врятувати його з ліфту.
Яка реальна швидкість доставки зараз?
Зараз, у зв'язку з повітряними тривогами та відключенням світла, доставка може бути довшою, ніж зазвичай. Але про всі затримки ми обов'язково попереджаємо. 90% доставок ми здійснюємо за час відповідний обраній зони доставки, вказаній на сайті.
Як довго можуть зберігатися роли та суші?
Щоб ви отримали максимум корисних вітамінів та мінералів зі страви, варто вжити роли у перші 3 години. Якщо суші планується зберігати трохи довше, слід помістити в холодильник, але не більше 24 години при температурі від 2 до 6 градусів, щільно закривши їх контейнером або харчовою плівкою.
Яка різниця між звичайними ролами та БагатоЛосося?
  1. Використання тільки свіжої риби високої якості
  2. Кількість риби у ролах
  3. Розмір ролів
  4. Смакові якості
Чому у БагатоЛосося не обрізають краї ролів?
Через те, що ресторан працює на швидку доставку дуже важливо швидко і по грамах приготувати страву. Тому за технологічним процесом у ролах БагатоЛосося закладаються цілі шматки риби та не обрізаються краї ролів.
Чи є зв'язок між БагатоЛосося і "Многолосося"?
Ні, ресторан БагатоЛосося немає нічого спільного з російським брендом Многолосося. Детальніше тут: https://bagatolososia.kiev.ua/post-brand
Оберіть ваше місто:
Київ Львів