з 11:00 до 21:45 без вихідних
Ваше замовлення
  • Ваш кошик порожній :(

Чи є різниця між БагатоЛосося і “Многолосося”?

Чимало клієнтів ставлять питання чи українська компанія “БагатоЛосося” і російська “Многолосося”- це одна компанія?

      Ні, не одна - це зовсім різні компанії. Крім схожості назв брендів - немає нічого спільного, і ба більше ні з однією російською компанією не співпрацювали.            

      БагатоЛосося - це суто український бренд створений як один із перших закладів доставки - dark kitchen у Києві й був заснований у 2019 році. Головною ідеєю бренду БагатоЛосося – це ресторанний сервіс і якість страв з доставкою додому за 45 хвилин!

 Перейдемо, до фактів:

1. БагатоЛосося зареєстровано в Україні як ТОВ БагатоЛосося

Відкриті дані з джерел:

·       https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/43402587/

·       https://opendatabot.ua/c/43402587

·       https://www.ua-region.com.ua/ru/43402587

·       https://5140.org/company/674031-tov-bagatolososya

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 17.06.2022 контрагент 43402587 зареєстрований в Україні 11.12.2019, 01033, місто Київ, ВУЛИЦЯ ШОТА РУСТАВЕЛІ, будинок 20В, офіс 26/1. Керівником організації є СКРИПНИЧЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ – українець.

2. Різне меню, упакування, вигляд і подача страв – немає однакових страв за рецептурами.


3. Логотипи та шрифти брендів – різні. Єдина схожість - це назви й кольори брендів. Жодна сторона не має претензій на використання назв брендів. 

4. Компанія БагатоЛосося з початку заснування має іншу концепцію – це безкоштовна доставка, якість продуктів і сервіс доставки з головним орієнтиром на клієнтоорієнтованість. Риба поставляється в столицю України з Норвегії з дотриманням всіх рекомендованих стандартів, що гарантує високу якість страв.

5. БагатоЛосося – україномовний бренд з самого початку заснування.

6. З початку війни БагатоЛосося є волонтером і допомагає  їжею для ТРО, ЗСУ, медзакладів, пенсіонерів.

   Отже, окрім схожості назв за тлумаченням і кольорів брендів немає більше нічого спільного між цими брендами. Смачного і Слава Україні!.


Відгуки
Додати вiдгук

Вікторія Скрипник

"Супер суші та роли! Довго шукали найсмачніші суші і ось нарешті знайшли!"

Андрій Головко

"Дуже смачно, дуже свіжі продукти! З багатьох суші що пробував у Києві та регіонах, а повірте, я гурман, скажу що це ТОП за смаком та сервісом"

Оксана Ящук

"Вчора було друге знайомство з "БагатоЛосося" у вигляді поке. Це було дуже смачно. Тепер я покеман)) Молодці, не опускайте планку!"